بازتاب انتخابات مجلس شورای اسلامی

فرانس 24: انتخابات امروز پاسخی به اتهامات غرب درباره دموکراسی در ایران است

شبکه فرانس 24 در گزارشی از انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران تاکید کرد که انتخابات امروز پاسخ ایران به اتهامات درباره غیردموکراتیک بودن نظام ایران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن(ع) البرز به نقل از فارس، انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران امروز در رسانه های مختلف جهان بازتاب گسترده‌ای داشت.

فرانس 24 در گزارشی از تهران تصریح کرد که امروز 7 هزار صندوق رای از صبح آماده اخذ رای از مردم بوده‌اند تا 230 نماینده برای مجلس ایران را انتخاب کنند.

این شبکه با اشاره به پیش بینی‌ها درباره ادامه حضور اصولگرایان در راس قدرت در مجلس تاکید کرد که این انتخابات رویدادی مهم برای نظام ایران به حساب می‌آید.

فرانس 24 با اشاره به تقابل بین تهران و غرب درباره مسئله هسته ای، مدعی شد که این انتخابات در سایه تهدیدهای اسرائیل درباره حمله به تاسیسات و تحریم‌ها برگزار شده است.

این شبکه در ادامه با بازتاب سخنان رهبر انقلاب اسلامی درباره انتخابات تصریح کرد که رهبری بر مقاومت مردم ایران در مقابل دشمنان تاکید دارند.

این شبکه فرانسوی با اشاره به اهمیت انتخابات برای نظام جمهوری اسلامی ایران، این انتخابات را فرصتی برای جذب مشارکت، مشروعیت مردمی و پاسخ ایران به اتهامات غرب درباره غیر دموکراتیک بودن نظام جمهوری اسلامی دانست.

https://kordestan.koolebar.ir/node/192

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.