بيانيه بسيج جامعه زنان كشور و 11 هزار زن فعال ايراني در هتك حرمت به قرآن

قوانين مترقي قرآن كريم بزرگ ترين عامل ناكامي برنامه هاي استكبار است

سازمان بسيج جامعه زنان كشور و 11 هزار نفر از زنان و مؤسسات فعال در حوزه هاي فرهنگي اجتماعي ايران اسلامي در بيانيه اي هتك حرمت به كتاب آسماني را محكوم كردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن (ع) استان البرز به نقل از پايگاه اينترنتي بسيج، در اين بيانيه آمده است، بار ديگر نقاب دروغين مدعيان حقوق بشر در اقدامي گستاخانه و هتك حرمت كتاب آسماني مسلمانان كنار زده شد.

بارديگر فرهنگي ابتذال و ماديت در كفرستان غرب كه با ادعاي حاكميت نظم نوين جهاني با اهداف شوم نفوذ و تسلط اهريمني بر جهانيان عرضه شده چهره ي واقعي خود را نمايان كرد .

استفاده از وحشيانه ترين روش ها و كثيف ترين اقدامات ضد بشري براي خاموش كردن فرياد اعتراض حق جويانه ي ملت بيدار جهان سنت معمول غرب شده است .

و از آن جايي كه آئين رهايي بخش اسلام و قوانين مترقي قرآن كريم بزرگ ترين عامل ناكامي برنامه هاي استكباري به شمار مي آيد با هجوم بر بنيادها و زير ساخت هاي اين مسلمانان گاهي در قالب هتك حركت كتاب آسماني آنان و گاهي هتك حرمت پيامبر خاتم سعي در توقف و تحت كنترل قراردادن حركتهاي مسلمانان كه در حمايت از حقوق قانوني خود زنده و بيدارند مي نمايد .

لذا ما زنان ايران اسلامي ضمن تسليت اين مصيبت بزرگ به محضر امام زمان عج الله تعالي فرجه و مقام معظم رهبري و همه ي مسلمانان جهان ، خشم و انزجار خويش را از اقدام وقيحانه ي سربازان آمريكايي در توهين به كتاب مقدس مسلمانان و به شهادت رساندن مسلمانان مظلوم افغانستان را محكوم كرده و به همه ي صاحبان اديان اين هشدار را داده كه اين حركت ضالمانه اگر با مقابله و مبارزه صاحبان اديان آسماني روبرو نگردد ، نقطه آغازي از ناحيه استكبار جهاني براي هتك حرمت تمام اديان خواهد بود .

https://kordestan.koolebar.ir/node/176

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.